CarPatner

UI/UX • logo • site development

Компанія Car Partner досконало знає, які автозапчастини зроблять Ваш автомобіль швидким і безпечним. Сайт для компанії вирізняється простотою сприйняття та функціональністю. Ненав’язливі кольори не відволікають від основної специфіки сайту, Ви зможете без зусиль знайти потрібну інформацію. Нічого зайвого – лише по суті!

carpartner.com.ua

Кольорова схема

Кольорова схема сайту має три варіанти. Змінювати її може лише адміністратор у адмін-панелі. Крім цього менеджер може змінити кольорову схему свого кабінету.

#ffffff

#222222

#e34141

#0079bf

#00ad5e

Типографіка сайту

Open Sans

24pt Bold

For headers

14pt Regular and Bold

For headers

Особистий кабінет користувача

У цьому розділі зареєстрований користувач може переглянути свій баланс та замовлення. Також з кабінету користувач підтверджує свої паспотрні данні, загрузивши фото документу.

Кошик Товарів

Усім зрозумілий розділ, де користувач може відредагувати список товарів перед замолвенням та оцінити суму. Також з цього розділу користувач може розпочати оформлення замовлення.

Кабінет менеджера

Це частина сайту, до якої приклалось найбільше зусиль зі сторони back-end’у. З основних функцій це: можливісь менеджерам завантажувати багатомільйонні прайси файлом. Також з кабінету менеджери отримують заявки на замовлення та акційні товари, та можнуть переглянути архів замолень.

Ми зробили ваші враження?

© 2017-2020 «Overnight Development» - website development